Odtülüler Batıkent Özel Öğretim Kursu | Bursa Dershane | Nilüfer - Özlüce

Eğitim | Blog

Bursa Dershane hakkında en güncel bilgi ve paylaşımlarıa anında ulaşın. Bursa'da dershane arayan öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz.

Bursa Dershane

Bursa Dershane

Bursa Odtülüler Dershanesi olarak uzman eğitimci kadromuz, 22 yıllık tecrübemiz, yenilikçi eğitim anlayışımızla Bursa Dershane sektörüne yeni bir hava katmaya geliyoruz. Ankara ve İzmir'den sonra Bursa'da da öğrencilerimizi üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlamayı hedefliyoruz.

Devamını Oku
Bursa Dershane Fiyatları

Bursa Dershane Fiyatları 2018

Bursa Odtülüler dershanesi olarak, en uygun en kaliteli eğitim hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bursa dershane fiyatları bakımından 2018 yılında da yine uygun fiyat ve kaliteli eğitim politikamız devam edecektir.

Devamını Oku
Bursa'nın En İyi Dershanesi

Bursa'nın En İyi Dershanesi

Odtü mezunları olarak bizler herzaman en iyiyi hedeflemekteyiz. Bu anlayışla ve felsefemizle Bursa'nın en iyi dershanesi olacağımızdan hiç şüphemiz yoktur. Yenilikçi ve başarı odaklı eğitim anlayışımızı öğrencilerimize en iyi şekilde aktarıp, onları üniversite yolculuğunda desteklemeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Bursa'nın En İyi Dershanesi

Eğitim Koçluğu

Odtülüler Koçluk sistemi ile her öğrencinin bir eğitim koçu olacaktır. Böylece öğencilerin psikolojik ve mental problemlerini bire bir çözme şansımız olacak. Akademik eğitimin yanında koçluk desteği ile öğrenciler üniversite sınavlarında hazırlık döneminde çok daha rahat edecekler.

Devamını Oku
Bursa Sınavlara Hazırlık Kursları

Bursa Sınavlara Hazırlık Kursları

Bursa sınavlara hazırlık kurslarımızda TYT ve AYT sınavları için de özel kurs programlarımız yer almaktadır. Üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerimize hem deneme sınavları hem de yoğun bir akademik program ile gerekli tüm desteği veriyoruz.

Devamını Oku
Bursa Üniversite Hazırlık Dershaneleri

Bursa Üniversite Hazırlık Dershaneleri

Birçok öğrenci ve veli iyi bir dershane aramaktadır. Odtülüler dershanesi; Bursa'da üniversite hazırlık dershaneleri arasında tercih edebileceğiniz en başarılı dershanelerden birisidir.

Devamını Oku
Bursa Dershane Önerisi

Bursa Dershane Önerileri

Bursa Odtülüler Dershanesi olarak üniversite hazırlık konusunda gerçekten çok iddialıyız. Bursa'da dershane önerisi vermek gerekirse herhalde ilk akla gelen dershanelerden birisi Bursa Odtülüler Dershanesi'dir.

Devamını Oku
Bursa Nilüfer Dershaneleri

Bursa Nilüfer Dershaneleri

Bursa dershaneler ve Bursa Nilüfer'deki dershaneler listesi hakkında 0555 424 12 40 nolu telefonuuzdan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku
Bursa Özel Öğretim Kursu

Bursa Özel Öğretim Kursu

Bursa Odtülüler Özel Öğretim Kursunda hafta içi ve haftasonu olmak üzere çeşitli kurs programlarımız mevcuttur. Kendinize en uygun kurs programını seçerek TYT ve AYT sınavlarına hazırlanabilirsiniz.Uzman öğretmen kadromuzla üniversite sınavlarına hazırlık programlarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Devamını Oku